تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک

نقص های مختلفی در ماشین لباسشویی اتوماتیک وجود دارد. که می تواند باعث ایجاد تنش و اضطراب در شما در مورد این مشکل شود. در حالی که دانستن دلایل نقص به وجود آمده در ماشین برای شما مهم است. و تلاش برای رفع آنها ممکن است اضطراب و تنش را در شما کاهش دهد. به خصوص هنگامی که می دانید بسیاری از این نقص ها می تواند به تنهایی برطرف شود و بدون نیاز به مراجعه به یک متخصص که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. در زیر مروری بر متداول ترین این نقص ها و روش هایی که می توان برای رفع این نقص ها انجام داد. قبل از برطرف کردن آن اول ایمنی! در نظر داشته باشید. با ما باشید تا تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک را با هم مرور کنیم.

قبل از لمس قسمت برقی ماشین لباسشویی، برق را از ماشین لباسشویی جدا کنید! همچنین، در حالی که سینک داخلی در حال چرخش است، سعی نکنید ماشین لباسشویی را تعمیر کنید.
مجموعه اطمینان سرویس بیش از چند سال در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت دارد. برنامه این گروه بر مبنای خدمات رسانی سریع، با کیفیت و در محل مشتری و بدون نیاز به جابجایی شکل گرفته است. این گروه با بکارگیری بهترین تکنسین های آموزش دیده و استفاده از بهترین قعطات لوازم خانگی موجود در بازار برای رضایت مشترکین خود اقدام به فعالیت در این زمینه می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک
تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک


در هنگام خرابی ماشین لباسشویی، کد خطا را بررسی کنید

ماشین های لباسشویی مدرن، مجهز به یک صفحه نمایش در جلو هستند که هر اختلال در عملکرد مربوط به ماشین لباسشویی رخ می دهد را برای شما نمایش میدهد . شما میتوانید برای معنی کردن کد به مجموعه اطمینان گروه مراجعه کنید که این فرایند باعث صرفه جویی در تلاش و زمان شما می شود که می توانید به دنبال علت مشکل باشید. در ادامه مواردی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک را بررسی خواهیم کرد.

همچنین، راهنمای کاربر چندین راه حل پیشنهادی برای رفع این نقص مربوط به کد نشان داده شده روی صفحه ارائه می دهد. با توجه مختلف بودن مارک های تولیدکننده کارشناسان ما توضیحی در مورد بسیاری از مارک های ماشین لباسشویی اتوماتیک در اختیار شما قرار می دهند. اما بهترین کار مراجعه به راهنمای کاربر است ، زیرا کدها از یک شرکت به شرکت دیگر و از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است.


خرابی های ماشین لباسشویی اتوماتیک و نحوه رفع آنها


مشکل 1: درب ماشین لباسشویی باز نمی شود

از تلاش خود برای باز کردن درب ماشین لباسشویی استفاده نکنید. زیرا دستگیره با کمی فشار می شکند.
یكی از شایع ترین نقص های ماشین لباسشویی اتوماتیک عدم توانایی در باز كردن درب جلو ماشین لباسشویی اتوماتیک است.در شرایط عادی درب ماشین لباسشویی اتوماتیک بسته و بدون باز شدن در طی فرایند شستشو باقی می ماند و به همین ترتیب باقی می ماند تا زمانی كه با ریختن تمام آب درون حوضه كاملاً تمام شود در باز می شود. در برخی از ماشین لباسشویی ها باید دو دقیقه یا بیشتر صبر کنید تا بتوانید درب را باز کنید. اگر فرایند شستشو به پایان رسیده است و شما نمی توانید درب را باز کنید، ممکن است مشکل از یکی از عوامل زیر باشد:

1. انسداد در قسمت مکانیکی قفل درب به دلیل وجود پارچه ای که مانع از کار آن می شود.
2. مشکلی در تخلیه آب درون حوضه.
3. نقص چرخه شستشوی اتوماتیک.

برای حل مشکل، سعی کنید موارد زیر را انجام دهید:

1. ماشین لباسشویی را مجدداً راه اندازی کنید.
2. ماشین لباسشویی را روی یک برنامه کوتاه اجرا کنید.
3. سوراخ تخلیه را بررسی کنید، زیرا می تواند مسدود شود.
4. اگر این راه حلها کارایی ندارند، برای کمک و حل مشکل یا با فروشنده ماشین لباسشویی اتوماتیک خود تماس بگیرید یا کارشناسان گروه اطمینان سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک
تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک

مجموعه اطمینان سرویس بیش از چند سال در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی و همچنین ماشین لباسشویی اتوماتیک فعالیت دارد. برنامه این گروه بر مبنای خدمات رسانی سریع، با کیفیت و در محل مشتری و بدون نیاز به جابجایی شکل گرفته است. این گروه با بکارگیری بهترین تکنسین های آموزش دیده و استفاده از بهترین قعطات لوازم خانگی موجود در بازار برای رضایت مشترکین خود اقدام به فعالیت در این زمینه می کند.

مشکل 2: بوی شستشو خوب نیست

وان داخلی کثیف یا کشو مخصوص استفاده از پودر لباسشویی دلیل اصلی بوی نامطبوع شما در لباس های شسته شده است. و نه تنها این ، شما همچنین ممکن است لباس های کثیف پیدا کنید. بنابراین ، شما باید گاه به گاه حوضه ماشین لباسشویی را تمیز کنید.

مشکل 3: ماشین لباسشویی شدیدا لرزش دارد

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام کا ، به خصوص در مرحله خشک کردن، که مرحله چرخش سریع ماشین لباسشویی است، لرزش زیادی داشته باشد، بدانید که ماشین لباسشویی شما به درستی روی کف نصب نشده است. ماشین لباسشویی اتوماتیک باید در حالت افقی 100٪ باشد، بنابراین افقی ماشین لباسشویی را با استفاده از مقیاس آب کالیبره کنید. موقعیت افقی را از راست به چپ و دوباره بررسی کنید تا افقی از پشت به جلو بررسی شود. با چرخاندن پاهای ماشین لباسشویی در جهت عقربه های ساعت، ارتفاع ماشین را کالیبره کنید.

مشکل 4: خشک نکردن لباس ها پس از شستشو

اگر فهمیدید که لباسهای شسته شده شما هنوز با آب مرطوب هستند یا دارای نمی کمی هستند ، دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است در پس این امر باشد:
1. ممکن است شما وزن بیشتری از مقدار ظرفیت ماشین لباسشویی لباس داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به راهنمای کاربر مراجعه کنید.
2. ممکن است در ورودی آب یا خروجی مشکلی ایجاد شود . لوله کشی آب درون ماشین لباسشویی اتوماتیک را بررسی کنید و از کارآمد بودن آن اطمینان حاصل کنید .همچنین مطمئن شوید که آب کامل تخلیه میشود و هیچ چیزی مانع از آن نمی شود.

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک

مجموعه اطمینان سرویس با سابقه و فعالیت فراوان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و… دارای مجوز از سوی اتحادیه و دارای متخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرج و تکنسین های فنی و متعهد مفتخر است که انواع ماشین های لباسشویی را با گارنتی سرویس خدمات تعمیر و سرویس نماید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.