مکس ماشین لباسشویی در اواسط چرخه

 


ممکن است کاملا واضح به نظر برسد ، اما همه ما آن را انجام داده ایم - همه ما فراموش کرده ایم که یک چیز مهم را تمیز کنیم یا در هنگام انجام لباس های شسته شده چیز مهمی (مثل تلفن همراه ) را در جیب خودمان گذاشتیم. ، این یک راه حل آسان است. فقط درب را باز کرده و مورد مورد نظر را اضافه یا حذف کنید. نه با آشفتگی نه با هیاهو.

آشنایی با مشکلات ماشین لباسشویی و تعمیر آن 888
راه حل هایی برای تعمیر ماشین لباسشویی


مگر اینکه در دو سال گذشته ماشین لباسشویی خریداری کرده باشید ، پس از شروع چرخه شستشو قادر نخواهید بود که دربجلو خود را باز کنید. هم اکنون تولید کنندگان مدل های جلوی باز ماشین لباسشویی را تولید می کنند که می توانند قبل از چرخه اصلی شستشو متوقف شوند تا بتوان به آن لباس اضافه کرد.


نشتی ممکن است از طریق کشو یا درب صابون دستگاه لباسشویی رخ دهد. اینها می تواند در اثر ایجاد مواد معدنی بوجود آمده باشد ، به خصوص اگر در منطقه ای باشید که دارای آب کثیف است. روش دیگر ، صابون قابل حل نیست. تمیز کردن سریع ماشین لباسشویی می تواند مشکل را برطرف کند. کشوها را به طور کامل تمیز نگه دارید و با استفاده از یک مایع نرم کننده آب هر بار که از دستگاه استفاده می کنید از ساخت مواد معدنی جلوگیری کنید.


اگر ماشین لباسشویی شما به درستی تخلیه نشود ، فیلتر پمپ احتمالا با مو یا سایر آوارها مسدود شده اند. شما باید مطمئن شوید که دستگاه خود را تمیز نگه دارید ، اما لازم نیست هزینه تمیز کردن ماشین لباسشویی حرفه ای گران قیمت را بپردازید. می توانید خودتان آنرا تمیز کنید. فیلتر پمپ معمولاً در پشت یک درب کوچک در قسمت جلویی نزدیک به پایه واشر وجود دارد. اگر نمی توانید فیلتر پمپ را پیدا کنید ، کتابچه دستی را بررسی کنید.


ابتدا بررسی کنید که سوکت یا پریز دیواری واقعی کار می کند. ماشین لباسشویی را جدا کرده و یک دستگاه برقی دیگر را که مطمئن هستید در حال کار کردن است وصل کنید. اگر این مشکل پیش نیاید ، ماشین لباسشویی می تواند یک اتصال معیوب یا یک فیوز خراب داشته باشد. با چک کردن کتابچه راهنمای کاربر یا تماشای یک آموزش آنلاین می توانید این مشکل را برطرف کنید. اگر برای اتصال ماشین خود از یک سیم تقویت کننده استفاده می کنید ، سرب می تواند بیش از حد گرم شود یا سیم نداشته باشد. همیشه وسایل بزرگ مانند ماشین لباسشویی را مستقیماً به منبع تغذیه وصل کنید. اگر در نزدیکی سوکت برق ندارید ، می توانید ماشین مجهز به ماشین لباسشویی را با سیم طولانی تر پیدا کنید.


اگر در تأمین آب هیچ مشکلی ایجاد نشود ، ممکن است دستگاه فقط بین چرخه پر کردن باشد. چند ثانیه صبر کنید و ممکن است چرخه کامل از سر گرفته شود. یک ماشین لباسشویی که پر نمی شود ممکن است دارای یک لوله ورودی جزئی مسدود شده باشد ، یا ممکن است پیچش در لوله وجود داشته باشد. از طرف دیگر شیلنگ ها می توانند از بین بروند و باعث نشتی شوند. شیلنگ ها و لوله ها نسبتاً ارزان و ساده قابل تعویض هستند.


اگر دستگاه در حال جابجایی است (چه در طول چرخه شستشو و چه در چرخه چرخش) ممکن است این باشد که پای دستگاه به درستی متعادل نباشد یا ممکن است شما با ماشین لباسشویی در حال بارگیری بیش از حد باشید.
توضیح دیگر می تواند یک شی خارجی مانند برخی سکه های موجود در دستگاه باشد که می تواند باعث ایجاد اختلال در تعادل ماشین شود.

لرزیدن باعث می شود که ماشین در هنگام چرخش به طور ناپایدار پوشیده شود و در نهایت ممکن است باعث آسیب طولانی مدت به ماشین شود. به دلیل سر و صدای بیش از حد گوش فرا دهید و بررسی کنید که دستگاه به درستی متعادل در طبقه کف باشد. اطمینان سرویس با کادری مجرب و متخصص آماده تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ایرانی و خارجی شما میباشد. شما میتوانید با تماس با تیم پشتیبانی گروه اطمینان سرویس مشکلاتی را که برای وسائل شما بیان کنید و از مشاوره تکنیسین های متخصص ما بهره مند شوید.