نحوه تعمیر ماشین های لباسشویی

 


معمولاً ماشین لباسشویی لباس های شما را بدون در نظر گرفتن زمانی که شما به هر شرایطی دست از کار می کشید، تمیز می کند. ظرف داخلی ماشین لباسشویی ممکن است با آب پر شود و آب آن تخلیه نشود. یا او آب را تخلیه می کند، اما روند خشک کردن لباس به درستی کار نمی کند. یا اگر لباس ها شسته شده اند، اما مثل همیشه تمیز نیستند خلاصه اینکه ماشین لباسشویی شما در بهترین و کارآمدترین عملکرد خود کار نمی کند، یا کاملاً از کار متوقف می شود.
مجموعه اطمینان سرویس بیش از چند سال در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت دارد. برنامه این گروه بر مبنای خدمات رسانی سریع، با کیفیت و در محل مشتری و بدون نیاز به جابجایی شکل گرفته است. این گروه با بکارگیری بهترین تکنسین های آموزش دیده و استفاده از بهترین قعطات لوازم خانگی موجود در بازار برای رضایت مشترکین خود اقدام به فعالیت در این زمینه می کند.
برای هر ماشین لباسشویی که سخت تر و بیشتر از حد معمول کار کند قطعا مشکلاتی مکانیکی یا الکتریکی پیش میآید. در این صورت نباید نگران باشید چون پایان کار ماشین شما نیست که ماشین لباسشویی شما گاهی اوقات خراب می شود یا اینکه عملکرد آن بدتر می شود تا جایی که لباس ها را بخوبی شستشو نمیدهد. بنابراین به جای تماس با یک تکنسین که تعمیر و نگهداری وسائل الکتریکی را با قیمت گزاف انجام میدهد می توانید ماشین لباسشویی را خودتان تعمیر کنید. بیشتر این تعمیرات فقط به ابزارهای ساده ای احتیاج دارند و توسط صاحبان خانه که فقط مهارت تعمیر سخت افزار محدودی دارند، قابل اجرا هستند.
شما میتوانید با قیمت بسیار پایین ماشین لباسشویی خود را به تکنیسین های اطمینان سرویس بسپارید. این گروه با بکارگیری بهترین تکنسین های آموزش دیده و استفاده از بهترین قعطات لوازم خانگی موجود در بازار برای رضایت مشترکین خود اقدام به فعالیت در این زمینه می کند. برخی از مشکلاتی وجود دارد که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما به وجود آید از جمله:


1- ماشین لباسشویی در هنگام کار را متوقف میشود
این ساده ترین شکل نقص عملکرد ماشین لباسشویی است: به عنوان مثال راه اندازی ماشین لباسشویی شروع نشده است. یعنی شما لباس را در حوضچه ماشین لباسشویی قرار داده اید ، دکمه "روشن" را فشار داده یا دیسک کار را چرخانده اید و بعد هیچ اتفاقی نیفتاده است.
• سیم برق موجود در پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن به پریز برق متصل شده است زیرا به دلیل حرکات شدید ماشین های لباسشویی به خصوص در هنگام عدم تعادل بار ماشین لباسشویی ممکن است سیم برق از پریز در بیاید و شما سهواً سیم برق را وصل می کنید در این حالت سیم را بردارید تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد.
• خطایی در اثر عدم وجود بسته شدن درب جلویی ماشین به وجود آمده ودرب کاملاً بسته شده است. زیرا این قسمت از قاب درب است که به وسیله ای متصل می شود که درب را به درستی می بندد و این سیگنال را به کل ماشین لباسشویی می دهد تا شروع به کار کند تا بتواند آب داخل کیس داخلی را پر کند. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته شده است و بخشی از درب ماشین لباسشویی به بخشی از ماشین لباسشویی وصل شده است. قسمت بالایی آن باید کاملاً با قسمت پایین متصل شود.


2- ماشین لباسشویی بخوبی لباس ها را تمیز نمی کند
این ممکن است یکی از ناامید کننده ترین مشکلات لباسشویی باشد زیرا شما فقط بعد از روشن کردن لباس در طی یک چرخه کامل متوجه این موضوع می شوید. پس از شستن لباس برای مدت زمانی کامل و چک کردن آنها لباس های شما ظاهراً تمیز هستند، اما متأسفانه آنها خوب نشسته شده اند.
• از اضافه بار در داخل ماشین لباسشویی خودداری کنید: از آنجا که ماشین لباسشویی بیش از حد پر از لباس باشد، فضای کافی برای شستن لباس ها با آب تمیز و برداشت مواد شوینده و خاک وجود ندارد. بنابراین، برای به دست آوردن حداکثر بار مشخص ، لازم است کتابچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را بخوانید.
• استفاده نکردن از پاک کننده های ارزان قیمت: بسیاری از مواد شوینده می توانند بجای پاک کردن لباس های کثسف، پارچه و سایر آوارها را بر روی لباس رسوب دهند.
• وسایل حیوان خانگی مانند پتو را از بقیه لباس ها جدا کنید و آنها رو جدگانه بشورید. اگر وسایل حیوان خانگی بسیار کثیف است، پس از پایان چرخه شستشو، حوضه شستشوی را با دست تمیز کنید.