تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرج

 


چنانچه به دنبال یک تعمیرکار  ماشین لباسشویی در کرج  هستید، تعمیرکاران اطمینان سرویس بهترین گزینه می باشند. خراب شدن ماشین لباسشویی یکی از مشکلاتی است که باعث اختلال در کارهای خانه می شود و برای تعمیر آن باید از تعمیرکاران متخصص و با تجربه کمک بگیرید.


ویژگی های تعمیرکاران ماشین لباسشویی اطمینان سرویس


_ تعمیرکاران اطمینان سرویس به تمامی اجزا و قطعات ماشین لباسشویی مسلط هستند.
_ این افراد تمامی سعی خود را می کنند تا با تعمیر صحیح باعث کاهش هزینه های تعمیر شوند.
_ وقت شناسی و خوش قول بودن از دیگر ویژگی های تعمیرکاران اطمینان سرویس می باشد.
_ تعمیرکاران اطمینان سرویس در کار خود حرفه ای بوده و کیفیت کار خود را تضمین می کنند.
_ این افراد برای تعویض قطعات لباسشویی از قطعات فابریکی و با کیفیت استفاده می کنند.


مشکلات متداول ماشین لباسشویی


چرا لباس ها پس از شستشو سفیدک می زنند؟


سفیدک زدن لباس ها به دو دلیل می تواند اتفاق بیفتد اولین عامل استفاده از پودرهای شوینده نامرغوب می باشد به همین دلیل باید در انتخاب پودرهای شوینده دقت نمایید. همچنین استفاده زیادی از پودرهای شوینده نیز می تواند باعث سفیدک زدن لباس ها شود و باید متناسب با حجم لباس ها و ظرفیت لباسیشویی درون آن پودر شوینده بریزید.


دومین عاملی که می تواند از دلایل سفیدک زدن لباس ها باشد، خرابی المنت ماشین لباسشویی می باشد. در صورتی که المنت دستگاه خراب باشد آب گرم وارد لباسشویی نشده و همین عامل باعث می شود که پودرهای شوینده به راحتی در آب حل نشود و این سفیدک ها به دلیل بر جای ماندن شوینده بر روی لباس ها می باشد.


چرا درام ماشین لباسشویی نمی چرخد؟


عدم چرخش درام لباسشویی می تواند مشکلاتی از قبیل شسته نشدن کامل لباس ها را به دنبال داشته باشد که این مشکل بسیار نگران کننده می باشد. گاهی ممکن است که شما بیش از ظرفیت تعیین شده ماشین لباسشویی درون آن لباس ریخته باشید که این حجم از ظرفیت لباسشویی بیشتر بوده و درام قادر به چرخیدن نمی باشد. به همین دلیل حجم لباس ها باید مطابق با ظرفیت دستگاه شما باشد.


علت بوی بد لباس ها پس از شسته شدن چیست؟


یکی از دلایلی که می تواند باعث این اتفاق شود، دیر خارج کردن لباس های شسته شده از دستگاه می باشد. لازم است که لباس ها را بلافاصله پس از شستشو از لباسشویی خارج کرده و در هوای آزاد قرار دهید.


از دیگر دلایلی که می تواند باعث این مشکل شود، وجود کپک داخل درزهای لباسشویی می باشد. با توجه به این که لباس های موجود در ماشین لباسشویی لباس های کثیفی هستند، چربی ها و آلودگی های موجود در لباس ها در بین درزهای دستگاه باقی مانده و پس از مدتی تبدیل به کپک می شود به همین دلیل باید ماشین لباسشویی را پس از چند بار استفاده ضدعفونی کنید. بدین صورت که مواد ضدعفونی کننده را همراه با آب گرم درون لباسشویی ریخته و آن را روشن کنید تا تمامی آلودگی ها از دستگاه خارج شود.
همچنین بهتر است که که درزهای ماشین لباسشویی را با استفاده از یک دستگاه مرطوب تمیز کنید تا از تمیزی کامل آن اطمینان حاصل نمایید.

 
چرا ماشین لباسشویی پس از مدتی استفاده سر و صدای عجیب و غریبی می دهد؟


از اصلی ترین دلیل سر و صدای ناهنجار ماشین لباسشویی، تراز نبودن آن می باشد. پایه های لباسشویی باید بر روی سطحی صاف قرار گیرند و در صورتی که یکی از پایه ها لقی داشته باشد می تواند باعث تولید لرزش و سر و صدا شود.
از دیگر دلایلی که می تواند باعث تولید صداهای ناهنجار شود، شل بودن یکی از پیچ های ماشین لباسشویی می باشد که با سرویس به موقع می توانید مانع از بروز این مشکل شوید.


دلیل شسته نشدن کامل لباس های موجود در ماشین لباسشویی چیست؟


برخی از مشکلات موجود در ماشین لباسشویی صرفا نمی توان گفت که نقصی فنی می باشد، شسته نشدن لباس ها نیز یکی از این مشکلات است. برخی از افراد برای شستشوی بهتر لباس ها درون دستگاه مقدار زیادی پودر شوینده می ریزند که این کار نه تنها باعث تمیزی بهتر لباس ها نمی شود، بلکه در برخی مواقع مانع از شسته شدن لباس ها می شود به همین دلیل باید متناسب با حجم لباس ها درون دستگاه شوینده ریخته شود. همچنین باید از شوینده های مرغوب و معتبر استفاده کنید تا کیفیت بالایی داشته باشد.
المنت های موجود در دستگاه وظیفه تامین آب گرم موجود در لباسشویی را برعهده دارد به همین دلیل در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود لباس ها به صورت صحیح شسته نمی شود.


چرا ماشین لباسشویی آبریزی دارد؟


نشتی موجود در لباسشویی بسیار نگران کننده می باشد به همین دلیل باید هر چه سریع تر مشکل را برطرف کرد. در صورت بروز این مشکل در اولین قدم باید شیر آب دستگاه را ببندید و سپس شلنگ های آب ورودی و شیلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار داده تا اتصالات آن ها شل و یا دچار پوسیدگی نشده باشد.
در صورتی که شلنگ ها مشکلی نداشته این احتمال وجود دارد که پمپ دستگاه دچار مشکل شده و باید توسط یک متخصص بررسی و عیب یابی شود.


تعمیر ماشین لباسشویی


برای تعمیر صحیح و اصولی ماشین لباسشویی و کاهش هزینه های تعمیر باید عیب یابی و تعمیر را به افراد ماهر و حرفه ای بسپارید زیرا سپردن تعمیرات لباسشویی به دست افراد غیر حرفه ای می تواند به ماشین لباسشویی شما آسیب وارد کرده و هزینه تعمیر بالایی را به دنبال داشته باشد. در صورتی که به تعمیرکار حرفه ای و با تجربه نیاز داشتید، اطمینان سرویس آماده خدمت رسانی به شما ساکنین محترم کرج می باشد.


هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی


هزینه ثابتی را نمی توان برای تعمیر ماشین لباسشویی در نظر گرفت زیرا عواملی همچون نوع قطعه خراب شده و میزان خرابی، دستمزد تعمیرکار، هزینه ایاب و ذهاب و ... بر روی قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تاثیرگذار می باشد.