تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

 

مجموعه اطمینان سرویس با سابقه و فعالیت فراوان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و... دارای مجوز از سوی اتحادیه و دارای متخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و سایر نمایندگی های معتبر و تکنسین های فنی و متعهد مفتخر است که انواع ماشین های لباسشویی را با گارنتی سرویس خدمات تعمیر و سرویس نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران از جمله خدماتی است که اطمینان سرویس به مشتریان خود ارایٔه می دهد. اموزه با توجه به افزایش مشغله های افراد و تمایل به راحتی در کارها، استفاده از این دستگاه رواج بالایی پیدا کرده است. ماشین های لباسشویی امروزه نقش اساسی ای در زندگی افراد ایفا می کند، به همین دلیل خرابی و بروز مشکل در کارکرد این وسیله همواره یکی از نگرانی و دغدغه های افراد می باشد. از دیگر نگرانی های افراد در این راستا پیدا کردن تعمیرکاری متخصص و مجرب بوده و به همین دلیل متخصصین اطمینان سرویس برای برطرف کردن این مشکل تعمیرکارانی را در نظر گرفته اند تا مشکل ماشین لباسشویی شما را به راحتی و در کوتاه ترین زمان برطرف کنند.

خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خدمات و هزینه های جانبی تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران با مراجعه به وبسایت اطمینان سرویس با مشاورین و کارشناسان در تماس  باشید و از راهنمایی این عزیزان بهره مند شوید.همکاران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم می باشند.تمامی خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و سایر نمایندگی های معتبر دارای ضمانت نامه می باشد و قابل دکر است که این گارانتی نسبت به خدمات تعمیر و سرویس ماشین های لباسشویی می باشد زیرا دغدغه بسیاری از مشتریان گارانتی پس از خدمات شرکت های سرویس و نگهداری لوازم خانگی است.

 

هزینه تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

مشتریان گرامی می توانند در صورت مشاهده هر گونه مشکل یا خرابی در ماشین لباسشویی خود با شرکت اطمینان سرویس تماس حاصل فرمایند و از خدمات و تعرفه تعمیران ماشین لباسشویی اطلاعات لازم را کسب نمایند.کارشناسان و مشاورین ما آماده پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشند.برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه خدمات سرویس و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی می توانید با مشاورین مجموعه اطمینان سرویس در ارتباط باشید .شماره های تلفن موجود در سایت راه های مطمئن برای برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی اطمینان سرویس می باشد.

زمانی که تعمیرات ماشین لباسشویی به دست تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و سایر نمایندگی های مجاز و معتبر شرکت اطمینان سرویس انجام می شود ،جای نگرانی و استرس وجود ندارد زیرا این افراد با دانش فنی و تخصص خود در این زمینه می توانند سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی را در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه مناسب انجام دهند.تکنسین های مجرب و کارآمد اطمینان سرویس با گذراندن دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی در محل می توانند بهترین سرویس خدمات را با کیفیت مناسب برای مشتریان خود داشته باشند.هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان محترم می باشد.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی

 

ماشین های لباسشویی جزو لوازم خانگی پرمصرف و مهم محسوب می شود و با کوچکترین خرابی و ایجاد مشکل در آن ها زندگی دچار مشکلات جدی خواهد شد. بیشترین مشکلات و خرابی هایی که برای مشتریان در رابطه با تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر است:
•    لباسشویی روشن نمی شود و اتصالی دارد
•    لباس ها خوب شسته و آب کشی نمی شود
•    دیگ لباسشویی حرکت ندارد و نمی چرخد
•    درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نمی شود
•    درب ماشین لباسشویی قفل شده و باز نمی شود
•    ماشن لباسشویی در زمان کار تکان زیاد می خورد و سر و صدا می کند
•    تسمه و لاستیک ماشین لباسشویی دچار مشکل و خرابی جدی شده باشد
•    لباس ها به درستی خشک نمی شود و ماشین لباسشویی در هنگام خشک کردن صدا می هد  

دلیل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی چیست؟

تخلیه آب ماشین لباسشویی برعهده پمپ های تخلیه می باشد و در صورتی که این قطعه از کار بیفتد، در کار تخلیه مشکل ایجاد می شود و باید تعمیر شود. همچنین از آن جا که ماشین لباسشویی لباس های کثیف را شستشو می دهد، این امکان وجود دارد که مسیر خروجی شلنگ های تخلیه مسدود شده باشد. بنابراین بهتر است مسیر شلنگ تخلیه مورد بررسی قرار گیرد.
البته در برخی مواقع این امکان نیز وجود دارد که فیلترهای تخلیه کثیف شده باشد و به نیاز به تعویض دارد.

خشک کردن لباس ها در ماشین لباسشویی با سر و صدا همراه است، علت را بررسی کنید؟

برای یافتن این مشکل ابتدا به صدای لباسشویی دقت کنید، در صورتی که آبکش ماشین لباسشویی در مرحله توقف است و صدا شنیده می شود، احتمال دارد که پمپ دستگاه ایراد پیدا کرده باشد. 
در صورتی که در هنگام خشک شدن ماشین لباسشویی صدا می دهد، به احتمال زیاد کمک فنرها خراب شده و به تعویض و یا ریگلاژ کردن نیاز دارد. در صورت مواجه شدن با این مشکل بهترین راه حل استفاده از یک نعمیرکار با تجربه می باشد.

نحوه شستن ماشین لباسشویی

شستن کامل و دقیق ماشین لباسشویی باعث کاهش هزینه های تعمیر دستگاه شما می شود در نتیجه بهتر است ماشین لباسشویی خود را به صورت مرتب تمیز کنید. برای این کار ابتدا محلولی از سرکه و جوش شیرین درست کرده و با استفاده از آن تمامی اجزای داخلی ماشین لباسشویی از جمله درزگیرها را مورد بررسی قرار دهید.

دلیل عدم کارکرد ماشین لباسشویی

دلایل متعددی را می توان برای این مشکل عنوان کرد که از ساده ترین این دلایل عدم وجود برق در دستگاه می باشد. بنابراین در صورت بروز این مشکل ابتدا برق ساختمان و برق ورودی ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید.
در صورتی که برق دستگاه وصل بود، این احتمال وجود دارد که کلید قطع و وصل دستگاه را چک کنید تا از کارکرد صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.
کابل و یا سیم های رابط نیز می تواند مانع از روشن شدن ماشین لباسشویی شود، بنابراین باید تعمیر و یا تعویض گردد. پیش از آن از اتصال این سیم های رابط مطمیٔن شوید.

با وجود روشن شدن چراغ ماشین لباسشویی، سیستم کار نمی کند؟

خرابی موتور تایمر از رایج ترین دلایل بروز این مشکل در ماشین لباسشویی می باشد. برای بررسی آن، این قطعه را از روی دستگاه باز کرده و به صورت جداگانه آن را به برق بزنید تا از کارکرد این قطعه مطمیٔن شوید. در صورتی که همچنان کار نمی کند، باید آن را تعمیر و یا تعویض کنید. چنانچه موتور تایمر مشکلی نداشت و یا با تعویض آن همچنان مشکل پا بر جا بود، باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.

با وجود روشن بودن ماشین لباسشویی، آب به آن وارد نمی شود؟

در هنگامی که ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شود، حتما لزومی ندارد که به دنبال راه حل ها و دلایل پیچیده باشید، گاهی ممکن است دلایل ساده ای باعث بروز این مشکل شود. شیر ورودی لباسشویی را بررسی کنید تا از باز بودن آن مطمين شوید. خرابی شیر برقی نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود، بنابراین این قطعه را بررسی کرده تا در صورت مشکل آن را تعویض کنید.

ماشین لباسشویی خاموش بوده ولی همچنان آب وارد دستگاه می شود؟

از رایج ترین دلیل بروز این مشکل خرابی شیر الکتریکی می باشد که باید آن را مورد بررسی قرار داده تا در صورت خرابی آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.

دستگیره درب مشین لباسشویی شکسته و باز نمی شود؟

در برخی مواقع فرد پیش از اتمام کار ماشین لباسشویی اقدام به باز کردن درب دستگاه می کنند و این موضوع باعث می شود که دستگیره درب لباسشویی بشکند. بنابراین باید صبر کنید تا مراحل شستشو کاملا به پایان رسیده و سپس درب ماشین لباسشویی را باز کنید.

دلیل صداهای ناهنجار ماشین لباسشویی را بررسی کنید؟

تراز نبودن ماشین لباسشویی از اولین دلیلی است که می تواند برای ماشین لباسشویی شما بهوجود بیاید. بنابراین باید در هنگام نصب ماشین لباسشویی به محل قرارگیری آن توجه کنید و دستگاه را بر روی سطحی صاف قرار دهید تا صدا و لرزش نداشته باشد.
از دیگر دلایل این صداها می تواند پر کردن زیاد مخزن لباسشویی باشد. باید بر اساس میزان ظرفیت ماشین لباسشویی درون آن لباس قرار دهید تا ماشین لباسشویی در حین کارکرد سر و صدا نکند. 
فرسوده شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی نیز می تواند باعث ایجاد صداهای ناهنجار در ماشین لباسشویی شود. از آن جا که یکی از وظایف لاستیک های دور درب ماشین لباسشویی چفت کردن کامل در می باشد، مانع از خارج شدن صداهای ماشین لباسشویی می شود و با فرسوده شدن این لاستیک، این صداها به بیرون منتقل می شود. در نتیجه لاستیک های دور درب ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار داده و در صورت فرسودگی آن را تعویض نمایید.

دلیل خروج آب از ماشین لباسشویی چیست؟

لاستیک دور در ماشین لباسشویی به مرور زمان و پس از مدتی کارکرد فرسوده شده و قابلیت اولیه خود را از دست می دهد و امکان نشت و آبریزی از آن وجود دارد. بنابراین باید محل آبریزش را بررسی کرده و در صورتی که از درب لباسشویی آب نشت می کند باید لاستیک دور درب ماشین لباسشویی تعویض شود.
چنانچه نشت از قسمت پشت ماشین لباسشویی بود، به احتمال زیاد شلنگ ورودی و یا شلنگ تخلیه پوسیده شده و نیاز به تعویض دارد و اگر شلنگ مشکلی نداشت می تواند مشکل از پمپ تخلیه بوده و باید آن را تعمیر و یا تعویض نمایید. پمپ ها حساس بوده و بهتر است تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.

در حین آبگیری موتور چند دقیقه کار می کند و سپس از کار می افتد؟

نیم سوز شدن موتور می تواند باعث به وجود آمدن این مشکل در ماشین لباسشویی شود، به همین علت باید پیش از سوختن آن را تعمیر کرد. از دیگر دلایل این مشکل می توان به خرابی خازن موتور اشاره کرد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
ماشین های لباسشویی هر کدام دارای وزن خاصی هستند و باید فقط به همان اندازه درون آن لباس قرار دهید. چنانچه بیش از مقدار تعیین شده درون آن لباس ریخته شود، دیگ لباسشویی قادر به چرخش نبوده و باعث به وجود آمدن این مشکل در ماشین لباسشویی می شود.

ماشین لباسشویی آب کثیف را تخلیه نمی کند؟

در صورتی که آب کثیف داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود این احتمال وجود دارد که فیلتر پمپ آب کثیف شده باشد، بنابراین بهتر است فیلتر ماشین لباسشویی را پس از مدتی تعویض کنید. گاهی نیز می تواند دلیل تخلیه نکردن آب کثیف ماشین لباسشویی، خرابی پمپ تخلیه باشد که باید پیش از سوختن آن را تعمیر کنید.

ماشین لباسشویی هنگام آبکشی لرزش دارد؟

کمک فنرهای ماشین لباسشویی مانه از لرزش ماشین لباسشویی می شود، در صورتی که این کمک فنرها قابلیت خود را از دست دهد لباسشویی در هنگام خشک کردن لباس ها به شدت می لرزد و نیاز است که کمک فنرها تعویض گردد.

در صورت بروز هر گونه از مشکلات و خرابی های بالا سریعا با شرکت های متخصص و فنی در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازم و درستی برای تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی انجام شود.اطمینان سرویس با برخورداری از افراد متخصص در این زمینه می تواند شما را کمک کند.جهت ارتباط با بخش پشتیبانی مجموعه اطمینان سرویس می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با کارشناسان بخش فنی و مشاوران اطمینان سرویس در ارتباط باشید  و از تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران استفاده کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران را به ما بسپارید

اطمینان سرویس نیروی متخصص و فنی خود را به طور مداوم در دوره های آموزشی به روز می کند و یکی از شرکت های معتبر فنی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران می باشد .این شرکت از قطعات اصلی و اورجینال در زمان نیاز به تعویض استفاده می کند و دارای گارانتی خدمات پس از سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی را دارد.قیمت مناسب برای تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران را طبق هزینه های تعریف شده از سوی اتحادیه برای مشتریان خود قرار داده است. در کمترین زمان و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان محترم خود در محل ارائه می دهد.متخصصان و کارشناسان مجموعه با بررسی های لازم هزینه های تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی را تعیین کرده و به مشتریان اعلام می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی برندهای معتبر در تهران

تعمیرکاران و متخصصان مجموعه اطمینان سرویس که در نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز مجموعه اطمینان سرویس مشغول به کار هستند ، افراد مجرب و فنی آموزش دیده در دوره های عملی و فنی به صورت حرفه ای می باشند که آشنایی کامل با سرویس و تعمیرات انواع ماشین لباسشویی با برندهای معتبر دارند.شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی در ماشین لباسشویی خود با شرکت ما در تماس باشید و از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ما استفاده کنید. خدمات برتر اطمینان سرویس در کمترین زمان و هزینه برای مشتریان گرامی این مجموعه ارائه می شود.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی را جدی بگیرید

ماشین های لباسشویی مدرن می توانند به مدت چند دهه بدون ایجاد مشکل کار کنند اما در این زمان برخی از بخش های ماشین های لباسشویی به تعمیر و سرویس نیاز دارند و به طور کلی نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران خواهند داشت. تسمه یا شیلنگ زمانی که خراب می شوند نیاز به تعویض دارند و گاهی فیلترهای آب در ماشین های لباسشویی نیز نیاز به مراقبت و سرویس دارند.برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بهتر است سالیانه از یک تعمیرکار حرفه ای و فنی در این حوزه بخواهید که سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی را برایتان انجام دهد تا مشکلات جدی تری برای ماشین لباسشویی ایجاد نشود.

کارشناسان و متخصصان شرکت اطمینان سرویس با آگاهی و شناخت کافی در این زمینه می توانند شما را کمک کنند. در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی در ماشین های لباسشویی می توانید با شرکت تعمیرات ماشین لباسشویی ما در تماس باشید و از خدمات برتر مجموعه بهره مند شوید.اطمینان سرویس مفتخر است که با بهره مندی از افراد دارای تخصص و حرفه ای در این زمینه می تواند تمام مشکلات به وجود آمده در انواع ماشین های لباسشویی را در کمترین زمان ممکن با هزینه مناسب انجام دهد.همکاران ما آماده ارائه خدمات برتر به مشتریان گرامی می باشد.  

نصب ماشین لباسشویی

برای نصب ماشین لباسشویی ابتدا باید محل قرارگیری آن را تعیین کنید. محل قرارگیری ماشین لباسشویی باید صاف و فاقد شیب باشد تا کاملا با زمین تراز بوده تا در هنگام کار کردن هیچ گونه لرزشی نداشته باشد. شیرهای ورود آب و تخلیه نقش مهمی را در کارکرد لباسشویی ایفا کرده و اگر به درستی نصب نشود می تواند منجر به نشت و آبریزش شود. در نتیجه توصیه می شود برای نصب ماشین لباسشویی از یک نصاب کمک بگیرید تا با رعایت تمامی اصول و استانداردهای نصب، باعث بهبود عملکرد دستگاه شما شده و از بروز مشکل در آینده جلوگیری شود.

سرویس ماشین لباسشویی

واشرها و پیچ های ماشین لباسشویی پس از مدتی کارکرد شل شده و بخشی از قسمت های ماشین مانند شلنگ های تخلیه و لاستیک های دور درب ممکن است دچار فرسایش شود که تمامی این موارد می تواند باعث افزایش هزینه تعمیر دستگاه شما شود. در نتیجه با سرویس به موقع و صحیح ماشین لباسشویی می توانید مانع از خرابی ماشین لباسشویی شده و هزینه تعمیرات شما را کاهش دهید.

 

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شرق تهران


شرکت اطمینان سرویس دارای تعمیرکارانی ساکن در شرق تهران بوده و آماده خدمت رسانی به تمامی محلات شرق تهران می باشند تا خدمات سرویس دهی را در سریع ترین زمان انجام دهند. در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل شد تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان مشکل لباسشویی شما را حل کنند.


تعمیرکار ماشین لباسشویی در غرب تهران


تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران در سریع ترین زمان و تخصصی ترین شکل یکی از خدماتی است که اطمینان سرویس به شما همشهریان ساکن در غرب تهران ارایه می دهد. در صورتی که به دنبال یک تعمیرکار متخصص و باتجربه هستید، اطمینان سرویس بهترین گزینه می باشد.


تعمیرکار ماشین لباسشویی در شمال تهران


در صورتی که ساکن یکی از محلات شمال تهران هستید و به دنبال افرادی قابل اعتماد و متخصص هستید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس حاصل نمایید.


تعمیرکار ماشین لباسشویی در جنوب تهران


اطمینین سرویس دارای نیروهای متخصص و باتجربه بوده و آماده خدمت رسانی به شما جنوب نشینان عزیز می باشید. در صورت نیاز تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

ویژگی تعمیرکار ماشین لباسشویی خوب

 

شناخت بر روی ماشین لباسشویی

تعمیرکاران ماشین لباسشویی تسلط کاملی بر روی تمامی قطعات ماشین لباسشویی داشته و می تواند در کوتاه ترین زمان به صورت دقیق مشکل ماشین لباسشویی شما را تشخیص دهد.

تعمیر قطعات

یک تعمیرکار خوب در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ابتدا تمام تلاش خود را می کند تا قطعه خراب شده را تعمیر کند و پس از آن نسبت به تعویض قطعات اقدام می کند.

استفاده از قطعات فابریکی

استفاده از قطعات فابریکی می تواند تاثیر زیادی بر روی کارکرد بهتر ماشین لباسشویی شود. بنابراین یک تعمیرکار خوب در هنگام تعمیر از قطعات اصل و فابریکی استفاده می کند. 
خوش قولی و وقت شناسی از ویژگی های بارز یک تعمیرکار خوب می باشد.

سرعت در تعمیر

برای مشتری سرعت در تعمیر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین حضور به موقع و انجام سریع تعمیرات باعث رضایت مشتریان می شود.

گارانتی تعمیرات

یک تعمیرکار خوب کار خود را پشتیبانی کرده و به مشتری این اطمینان را می دهد که تعمیرات به درستی انجام شده است. بنابراین گارانتی خدمات از دیگر ویژگی های یک تعمیرکار خوب می باشد.

آشنایی با ارورها

یک تعمیرکار خوب و حرفه ای با تمامی ارورها و کدهای خطای ماشین لباسشویی شما آشنا بوده و در صورت بروز مشکل و خطا می تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل ماشین لباسشویی شما را برطرف کند. 
مسیٔولیت پذیری، تعهد کاری و تخصص از دیگر ویژگی های یک تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران محسوب می شود.
در صورتی که به یک تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران نیاز داشتید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با اطمینان سرویس تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند.
.