تعمیر هود لتو

تعمیر هود لتو

هود لتو یکی از لوازم مهم و ضروری در هر آشپزخانه برای خارج کردن دود و بوی ناشی از پخت پز می‌باشد. اگرچه انواع و اشکال مختلف هود آشپزخانه وجود دارد، همه آنها دارای طراحی ها و قطعات مشابهی هستند.موتور برای کشیدن بوها و خارج کردن آنها از محیط کار میکند. لامپ متصل به صفحه نمایش برای افزایش روشنایی برای آشپزی بهتر و کلید های کنترل که برای روشن و خاموش کردن هود لتو، انتخاب سرعت و روشن کردن چراغ ها استفاده می شود. برای تعمیر هود لتو می‌توانید با تکنیسن‌های شرکت اطیمنان سرویس تماس بگیرید.

تعمیر هود آشپزخانه لتو

چگونه هود لتو آسپزخانه را سالم نگه داریم؟

اگر شما نسبت به وسیله های خانگی خود مخصوصا وسیله های برقی بی توجه باشید، در این صورت به مرور زمان این وسیله ها دچار خرابی یا مشکلاتی میشوند. هود یکی از وسائل کاربردی است که اکثر مردم نسبت به تمییز کردن آن بسیار بی توجهی میکنند.
اکثر مردم هنگام آشپزی آن را روشن می کنند، پس از تمام شدن آن را خاموش می کنند و فراموش می کنند که باید هر ماه آنرا تمییز کنند.
شرکت اطمینان سرویس به عنوان پیشرو در تعمیر هود لتو و تعمیر تخصصی انواع لوازم خانگی از جمله یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. ما بعد کسب سالها تجربه در این کار می توانیم به شما بگوییم که تعمیر و نگهداری منظم کمک زیادی به افزایش طول عمر هود و سایر لوازم خانگی شما می کند.

هود لتو

بهترین روش ها برای تعمیر هود لتو

فیلترهای داخل هود باید به طور منظم تمیز شوند، زیرا وقتی فیلترها بر اثر چربی و دود مسدود می‌شوند، دستگاه عملکرد کمتری دارد یعنی قدرت مکشی آن کمتر می‌شود. فرکانس تمیز کردن فیلترها به تعداد دفعات استفاده از هود بستگی دارد.

تعمیر مایکروویو از خدمات تخصصی مجموعه اطمینان سرویس می باشد در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

نحوه تمیز کردن فیلتر هود لتو

داخل هود

از صابون ظرفشویی معمولی برای تمییز کردن فیلتر هود استفاده نکنید. چون این محصولات در از بین بردن بقایای مواد غذایی موجود در فیلترها بی تاثیر هستند. استفاده از یک صابون چربی زدایی برای پاک کردن فیلترها بسیار مؤثرتر است.
اگر فیلترها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، می‌توانید آنها را در ماشین ظرفشویی قراد دهید و با کمترین دردسر آنها را بشویید. با این حال، فیلترهای آلومینیومی ممکن است پس از تمیز کردن آنها به این روش لکه دار یا تغییر رنگ دهند.

نمای بیرونی

نمای بیرونی هود لتو نیز باید با یک محصول پاک کننده خوب تمیز شود. پاک کننده‌های مایع به اندازه کافی قوی نیستند، که بتوانند بقایای مواد غذایی را که به سطوح فلزی خارجی می‌چسبند، از بین ببرند. به خصوص اگر نمای بیرونی هود از فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد.

این بقایای مواد غذایی لکه‌های بدی به جا می‌گذارند که فقط با یک کرم تمیزکننده از بین می‌روند. پس از تمیز کردن قسمت بیرونی هود، باید از یک پاک کننده محافظ استفاده شود.
آیا قدرت مکش هود ضعیف است؟ موتور روش نمی‌شود؟ آیا هود سر و صدای زیادی ایجاد می کند؟ برای کمک به حل این مشکلات، می‌توانید از طریق تماس تلفنی به توصیه‌های دقیق تکنیسین‌های شرکت اطمینان سرویس گوش کنید. اگر خودتان قادر به رفع مشکل نیستید،برای تعمیر هود لتو با یکی از تکنسین‌های مجرب شرکت تماس بگیرید.

روشن نشدن چراغ هود لتو

  • خرابی چراغ هود یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای هود رخ میدهد. علت آن اغلب روشن ماندن لامپ است که منجر به گرم شدن قسمت های اطراف لامپ مانند نگهدارنده و واحدهای الکترونیکی می‌شود و در نتیجه باعث آسیب دیدن لامپ ها می‌شود.
  • بررسی اتصال برق: برای اطلاع از نوع خرابی چراغ صفحه نمایش هود، باید با آزمایش چراغ ها و وسایل برقی خانه، اتصال برق را بررسی کرد. اینکه جریان برق وصل است، ممکن است نقص در پریز باشد باعث روشن نشدن چراغ هود می‌شود.
  • لامپ هود را بررسی کنید: چراغ هود احتمالا فقط به این دلیل که نیاز به تعویض دارد کار نکند .برای بازکردن لامپ قدیمی و نصب لامپ جدید و تعمیر هود لتو می‌توانید با تعمیرکار ما تماس بگیرید.

ضعیف بودن قدرت مکش هود

بعضی مواقع هود آشپزخانه بخوبی دود و بوی ناشی از غذا درست کردن را خارج نمی‌کند. برای این رفع مشکل و تعمیر هود لتو باید با یک تکنسین ماهر و خبره در این مورد مشورت کنید و می‌توان از طریق رعایت کردن دستورالعمل های زیر مشکل خود را برطرف کرد.

تعمیر انواع هود لتو

دستورالعمل رفع مشکل قدرت مکش هود

  • تمیز کردن فیلترهای هوای هود: شما باید هر ماه فیلترهایی که جلوی چربی و ذرات موجود در هوا را میگیرند را تمیز کنید. چربی ها می تواند روی فیلترها جمع شود و باعث بسته شدن فیلتر و در نتیجه کاهش راندمان مکش هود شود. برای جلوگیری از این مشکل باید دقت کرد که فیلترها را ماهی یکبار تمیز کنید. با بازکردن پیچ فیلتر و خیس کردن آن در آب داغ یا در حال جوش همراه با کمی مایع ظرفشویی، سپس با اسفنج یا برس چربی را بشویید و پس از آن فیلتر باید خشک کنید و در جای خود بگذارید.
  • تعویض فیلتر کربن: در صورتی که هود مجهز به فیلتر کربن باشد، باید هر ۳ یا ۴ ماه یکبار فیلتر کربن را عوض کنید.
  • تمیزی هود را بررسی کنید: اگر فیلترها تمیز و نو باشند، ممکن است مشکل از موتور هود باشد. احتمال دارد مقداری چربی به داخل موتور هود نشت کرده باشد و باعث مسدود شدن آن شده. بنابراین باید با برداشتن تمام قسمت‌های جداشدنی هود و پاک کردن موتور با پارچه‌ای مرطوب شده با آب صابون، آن را به خوبی تمییز کنید و دوباره نصب کنید.
  • رفع ایرادات فنی: اگر با انجام هر کدام از مراحل قبلی موفق به بازگرداندن کارایی هود نشدید، ممکن است خود هود دچار مشکل شده باشد، که در این صورت باید برای تعمیر هود لتو با یک تکنسین مشورت کنید.
تعمیر هود لتو
تعمیر هود لتو

تعمیر هود لتو توسط شرکت اطمینان سرویس

تکنسین‌های تعمیر هود لتو و تعمیر لوازم خانگی شرکت اطمینان سرویس کارشناسانی هستند که در صورت بروز مشکلی در ماشین لباسشویی، یخچال، فریزر، ماشین ظرفشویی، اجاق برقی و گازی، اجاق گازی، مایکروویو، کولرهای گازی، اسپیلرها، یا تصفیه کننده هوا خود با آنها تماس بگیرید.
شرکت اطمینان سرویس خدمات تعمیر لوازم خانگی و تعویض قطعات و تعمیر هود لتو را در سراسر تهران ارائه می دهیم.
برخی از وظایف کلیدی که تکنسین‌های شرکت ما در هنگام تعمیر هود لتو انجام می دهند :
تست کردن دستگاه و در صورت امکان مشکل را تشخیص دادند
توضیح دادن مشکل وسیله را برای مشتری
استفاده از قطعات اصلی

تعمیرات هود بیمکث

احتمال زیاد شما هم اسم بیمکث را شنیده اید و یا از محصولات تولید شده این شرکت خریداری کرده اید، و از آن استفاده میکنید. کمپانی بیمکث یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کننده تجهیزات خانگی از جمله تجهیزات آشپزخانه من جمله هود، فر، اجاق گاز، مایکروویو و غیر میباشد.

ایا هود فلومی را هم شرکت اطمینان سرویس تعمیر می کند؟

تعمیر هود فلومی، همیشه خرابی یکی از وسائل برقی خانه باعث مشکلاتی برای شما خواهد شد. هود هم یکی از وسائل برقی است که در صورت تمیز نکردن آن دچار خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر هود فلومی می‌توانید روی تکنیسین‌های شرکت اطمینان سرویس حساب باز کنید

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.