نمایندگی هود مس توربولاین

نمایندگی هود مس توربولاین

نمایندگی هود مس توربولاین

هود آشپزخانه وسیله ای است که مستقیماً بالای اجاق گاز، روی پنجره یا کنار برای جذب ذرات ناشی از پخت پز غذا آن قرار می گیرد.

سوالی ک اغلب ذهن ما در هنگام خرید هود درگیر کرده این است که یک هود خوب آشپزخانه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟  پاسخ به آن سخت است به همین دلیل در این مبحث مزایا و معایب هود مس توربولاین را برای توضیح می دهیم تا بتوانید بر اساس کاربری و میزان استفاده خود تصمیم خود را بگیرید. مزایا و معایبی که به بررسی آنها می پردازیم.

توجه داشته باشید که تمامی مزایا و معایبی که در این مطلب برای هود مس توربولاین ارائه خواهد شد، حاصل تجربیات کاربران قبلی و نظرات تکنسین های حرفه ای است.

بر اساس نظرات کاربران قبلی، بهترین هود آشپزخانه موجود در بازار هود مس توربولاین و هود توربولاین میباشد که تمامی مشخصات آن را به نمایش خواهیم گذاشت. اطمینان سرویس یکی از شرکت هایی است که نمایندگی هود مس توربولاین را بر عهده دارد و که به تعمیر و نصب این هود و سایر وسائل آشپزخانه میپردازد.

ویژگی های هود مس توربولاین

هود مس توربولاین ویژگی های زیادی دارد که کاربران را برای خرید آن قانع کرده است که در زیر به توضیح ویژگی های آن می پردازیم تا مطمئن شوید که برای استفاده شما مناسب است :

کیفیت مواد

 • یکی از بارزترین ویژگی های این هود، کیفیت موادی میباشد که از آن ساخته شده است، زیرا بدنه داخلی و فن ها از پلاستیک تقویت شده با کیفیت بالا ساخته شده است.

جداسازی و تمیز کردن آسان

 • یکی از مزایای هود مس توربولاین این است که قطعات آن به راحتی از هم جدا می شوند و تمیز می شود. باز بسته کردن آن به هیچ وجه فرآیند پیچیده ای نیست و می توان قطعات  آن را با آب و صابون بدون هیچ گونه آسیب و مشکلی شستشو داد.

کشوی مخصوص جمع آوری روغن

 • یکی دیگر از مزیت های هود مس توربولاین این است که دارای کشوی مخصوص جمع آوری روغن می باشد که این امر نیز به سهولت در نظافت کمک می کند و باعث جمع شدن روغن روی بدنه هود نمی شود.

توری خارجی که از ورود حشرات جلوگیری می کند

 • یکی از مزایای هود این است که دارای توری بیرونی ضد زنگ یا ضد خوردگی است که از ورود حشرات و خزندگان جلوگیری می کند.

 صدای آرامی دارد

 • یکی دیگر از مزیت های هود مس توربولاین این است که بر خلاف نسخه های قدیمی اصلا صدای بلندی تولید نمی کند و مصرف برق آن کم است.

 گارانتی طولانی

 • هودهای مس برای آشپزخانه دارای گارانتی 5 ساله می باشد که بسیار کافی و کوتاه نیست.

دارای چند رنگ متنوع میباشد

 • هود مس توربولاین در رنگ‌های مختلفی وجود دارند که مناسب بیشتر دکوراسیون‌ها هستند، مانند آبی، قهوه‌ای، قرمز، سفید و غیره.

در هنگام کار کردن تکان نمی خورد

 • یکی از مزایای هود مس عدم لرزش آن در حین کار حتی برای مدت طولانی بر خلاف برخی از انواع هودهای موجود در بازار است.

 نیازی به روغن کاری ندارد

 • یکی از بارزترین ویژگی های هود مس توربولاین عدم نیاز به روغن کاری است و این ویژگی فقط در هود های نسخه جدید وجود دارد.

معایب هود مس توربولاین

برای اجاق های توکار مناسب نیست

 • یکی از بارزترین ایرادات هود مس توربولاین عدم کارایی آن با اجاق های توکار است زیرا باید از هود هرمی دودکش دار با آن استفاده کرد.

برای آشپزخانه های بزرگ مناسب نیست

 • یکی از معایبی دیگر هود مس این است که در آشپزخانه هایی با فضاهای بزرگ و جادار بخوبی مناسب نیست و نیاز به هود دیگری در بالای اجاق گاز دارید.

برای نصب آن بایستی در دیوار کنده کاری کنید

 • یکی از معایب هود مس توربولاین این است که باید آن را داخل دیوار آشپزخانه نصب کنید

در کل این نوع هود برای شما خوب است و می تواند بخار حاصل از پخت و پز در محیط آشپزخانه را جذب و آنها را به بیرون منتقل کند، اما در صورت زیاد بودن بخار یا بزرگ بودن فضای آشپزخانه، استفاده از هود دیگری در بالای اجاق گاز ضروری است و این ایراد نه تنها در هود مس توربولاین بلکه در انواع هودها وجود دارد.

مزیت های هود توربولاین

ظرفیت مکش دو طرفه

 • یکی از بارزترین ویژگی های هود توربولاین قابلیت حرکت در دو جهت آن است که به مکش سریعتر بخارات و بازدهی بالاتر آن کمک می کند.

کم صدا بودن

 • یکی از مزایای هود توربولاین این است که در حین کار بی صدا بوده و به طور کامل هیچ مزاحمتی برای ساکنان خانه ایجاد نمی کند.

جداسازی و نصب آسان

 • یکی دیگر از مزایای این هود این میباشد که به راحتی جدا شده و نصب می شود، زیرا می توانید آن را به راحتی و بدون هیچ مشکلی تمیز کنید.

قاب و توری دارد

 • یکی دیگر از مزایای هود توربولاین این است که برخی از انواع آن دارای قاب و توری هستند که به طور کامل از ورود حشرات یا موش به آشپزخانه یا حمام جلوگیری می کند.

دارای رنگ های متنوع میباشد

 • یکی از مزایای هود توربولاین این است که دارای انواع رنگ های مختلف است که آن را برای تمام دکوراسیون آشپزخانه یا سرویس بهداشتی مناسب می کند.

معایب هود توربولاین

برای اجاق های توکار مناسب نیست

 • یکی از بارزترین ایرادات هود توربولاین عدم کارایی آن با اجاق های توکار است زیرا باید از هود هرمی دودکش دار با آن استفاده کرد.

برای آشپزخانه های بزرگ مناسب نیست

 • یکی دیگر از معایب هود توربولاین این است که در آشپزخانه هایی با فضاهای بزرگ و جادار مناسب نیست و نیاز به هود دیگری در بالای اجاق گاز دارید.

برای نصب دیوار باید شکسته شود

 •  از معایب دیگر هود توربولاین این است که باید آنرا داخل دیوار آشپزخانه بنصب کنید

در کل هود مس توربو لاین و توربولاین از هود های با کیفیتی هستند که دارای طراحی زیبا و شکیلی میباشند. با نصب این هود در آشپزخانه خود میتوانید هم از کارآیی آن بهره لازم را ببرید و هم زیبایی خاصی به آشپزخانه شما میدهد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.