تعمیر جاروبرقی - تعمیر اتو

تعمیر جاروبرقی – تعمیر اتو

تعمیر جاروبرقی – تعمیر اتو

جارو برقی برای جمع آوری زباله و نظافت محیط بکار می رود که با شکل های مختلف تولید و به بازار مصرف ارایه می گردد. این وسیله از نظر ساختمان به دو قسمت ﮐلی تقسیم می شود که عبارتند از: اجزای کلی، مهم ترین قسمت های جارو برقی را آن تشکیل می دهد که از نوع خوب است.

مدار های الکتریکی و الکترونیکی در جارو برقی ها ساده ترین نوع مدارالکتریکی جارو برقی کلید معموﻻ دو حالت روشن و خاموش و همچنین ﻻمپ در بعضی موارد می باشد. کلیدها از نوع فشاری بوده و سر راه فاز یا نول اصلی مدار قرار می گیرند. ﻻمپ خبر در اﮐثر جارو ها با اتصال ﮐابل به پریز برق روشن می شود. و بیانگر آمادگی دستگاه جهت آغاز به ﮐار است. در ادامه در مورد تعمیر جاروبرقی و اتو خواهیم گفت.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 5 دقیقه

ساختمان ها و اجزا تشکیل دهنده جارو برقی:

در بعضی از جارو برقی ها، علاوه بر ﮐلید اصلی روی بدنه، ﮐلید دیگری نیز بر روی لوله مکنده وجود دارد. که عمل روشن و خاموش نمودن دستگاه را از همان نقطه میسر می سازد. جارو های مذﮐور در واقع مجهز به ترانس ایزوله هستند. ترانس مغناطیسی است که از سیم پیچ با اهم باﻻ به منظور ایجاد میدان مغناطیسی جهت جذب اهرم کلید استفاده می کند. علاوه بر اهرم از فلزی و ﮐلید متصل به اهرم تشکیل شده است.

با وصل ﮐلید روی دسته جارو بسته شده و از آن جریان می گذرد. عبور جریان در مدار میدان مغناطیسی ﻻزم جهت جذب اهرم را فراهم می آورد. کلید ترانس ایزوله، تیغه های قوی جهت عبور فاز اصلی مدار را داراست. از هر گاه کلید روی لوله مکنه به حالت قطع در آید. مغناطیس قطع شده و فشار یک فنر، ﮐلید را به حالت باز در خواهد آورد و موتور خاموش می شود. استفاده از ترانس ایزوله دو حسن را در بر خواهد داشت.

مجموعه اطمینان سرویس دارای نمایندگی هود مس توربولاین و نمایندگی هود مس می باشد که می توانید لوازم خانگی خود را برای تعمیرات به مجموعه اطمینان سرویس بسپارید با ما در ارتباط باشید.

تعمیر جاروبرقی - تعمیر اتو
تعمیر جاروبرقی – تعمیر اتو

عیب یابی و تعمیر جارو برقی:

اوﻻ از آنجا که اهم سیم پیچ باﻻست، ولتاژ موجود روی ﮐلید تعبیه شده در لوله مکنده بسیار پایین است. و احتمال برق گرفتگی در حال ﮐار با جارو برقی شدیدا کاهش می یابد. ثانیا پایین بودن ولتاژ کلید این امکان را بوجود می آورد که از سیم های نازک تری برای ایجاد ارتباط استفاده شود.

اگر ولتاژ ها به این حد پایین نبود، اجبارا خطر سیم رابط افزایش می یافت. همچنین عبور سیم رابط با قطر باﻻ از جداره های لوله خرطومی جارو، از انعطاف آن می کاست. و در آن حالت ﮐار با لوله مکنده قدری مشکل می شد.

جارو برقی روشن نمی شود، پریز برق ندارد، جهت رویت برق پریز، بهترین روش استفاده از جارو برقی است. رنج را بر رفع ولت قرار دهید. سپس برق پریز را اندازه گیری نمایید. اگر مشکل از پریز است آن را 250روی رفع نمایید جارو روشن نمی شود. دوشاخه جارو و یا سیم رابط معیوب بدنه جارو را باز کنید. برای این آزمایش می بایست دوشاخه را وارد پریز کنید. دستگاه دارای برق است پس بسیار دقت نمایید.

تعمیر ماکروفر، تعمیر هود ( تعمیر هود درسا، تعمیر هود مس توربولاین، تعمیر هود فوتیل، تعمیر هود آریستون ) از خدمات تخصصی مجموعه اطمینان سرویس با استفاده از بهترین قعطات موجود در بازار می باشد. با ما در تماس باشید.

تعمیر جاروبرقی - تعمیر اتو
تعمیر جاروبرقی – تعمیر اتو

تعمیر اتو

 اتو یا همان اطو واژه ایست که برخی ریشه آن را برگرفته از زبان روسی و برخی طبق اظهارات فارسی می دانند. بی شک این ابزار امروزه به ابزاری مهم و کاربردی در زندگی ما بدل شده است. زیرا اطو کشی البسه علاوه بر اینکه باعث زیبایی دوخت و دوز و لباس ها میگردد به دلیل گرمای حاصل از اتو سبب از بین رفتن میکروب های موجود در بافت پارچه می شود.

این خود از لحاظ بهداشتی بسیار حایز اهمیت است. در زمانی نه چندان دور از اطوی زغالی استفاده میشد. ولی با توجه به ایجاد گاز سمی از این اتو و رشد و پیشرفت صنعت برق، اتوی زغالی کنار گذاشته شد. و امروزه جای آن را اطوی برقی گرفت.

تعمیر جاروبرقی - تعمیر اتو
تعمیر جاروبرقی – تعمیر اتو

نمایندگی هود توربولاین و نمایندگی هود فلومی از نمایندگی هایی است که مجموعه اطیمنان سرویس تعمیرات و خدمات دهی این برندها را نیز انجام می دهد با ما در تماس باشید.

مجموعه اطمینان سرویس با سابقه و فعالیت فراوان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و… دارای مجوز از سوی اتحادیه و دارای متخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و سایر نمایندگی های معتبر و تکنسین های فنی و متعهد مفتخر است که انواع ماشین های لباسشویی را با گارنتی سرویس خدمات تعمیر و سرویس نماید.

تعمیر تلویزیون از دیگر مقالات مفید مجموعه اطمینان سرویس می باشد که می توانید این مقاله کاربردی را نیز مطالعه کنید.

اطمینان سرویس
تعمیر جاروبرقیاتو
تعمیر اتو و جاروبرقی نیز در محل انجام می شود یا باید دستگاه به محل شرکت منتقل شود؟

برای تمام دستگاه ها همکاران مجموعه اطمینان سرویس در محل شما حاضر می شوند و تعمیر را در محل شما انجام می دهند.

شماره تماس مرکز تعمیرات شرکت اطمینان سرویس؟

برای دیدن شماره تماس لطفا به سایت مجموعه اطمینان سرویس قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.