تعمیر ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران

تعمیر ماکروفر(ماکروویو) به عنوان یکی از لوازم اساسی آشپزخانه باید توسط تکنسین نمایندگی های فروش و به صورت تضمینی انجام شود. شرکت های بزرگ اغلب در تعمیر ماکروفر های ایرانی سابقه بیشتری دارند. بیشتر لوازم مورد نیاز برای تعمیرات این ماکروفر ها سریع تر و آسان تر یافت می شود. همچنین تکنسین ها با روند تولید ماکروفر ها آشنایی بیشتری دارند و به راحتی می توانند در محل آنها را تعمیر کنند.. بیشتر ماکروفر ها به دلیل قرار گیری در معرض گرمای شدید و استفاده مداوم در منازل پس از مدتی نیاز به چک کردن قطعات یا تعویض آنها دارند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر

مدت زمان تخمینی مطالعه: 12 دقیقه

تعمیر ماکروفر در محل

ماکروفر از جمله دستگاه هایی است که برای گرم کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه عملکرد ساده ای داشته و قطعات آن پیچیدگی زیادی ندارد. ماکروفرها دارای برندهای مختلفی است که هر شرکت از قطعات خاصی برای تولید این دستگاه استفاده می کند. بنابراین برای تعمیر آن نیاز به تخصص و مهارت بسیاری می باشد. تعمیر ماکروفر باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا آسیبی به دستگاه وارد نگردد. در ادامه به شرح برخی از مشکلات رایج مارکوفر می پردازیم.

برای تعمیرات لوازم خانگی خود از جمله تعمیر هود و تعمیر انواع ماکروفر با ما تماس بگیرید.

ماکروفر های خراب اغلب در منزل قابل تعمیر هستند و نیازی به انتقال دستگاه به نمایندگی نمی باشد. از آنجا که برند های سازنده ماکروفر متنوع هستند قیمت تعمیرات ماکروفر ها نیز از تنوع بالای برخوردار است. همچنین لوازم جانبی دستگاه ها نیز متنوع می باشند. برای تعمیر این دستگاه ها حتما باید از قطعات اورجینال و مخصوص همان برند استفاده شود. مدار برق داخلی ماکروویو بسیار حساس است و در اثر استفاده از قطعات فیک امکان خرابی مدار اصلی وجود دارد.

تعمیر ماکروویو از خدمات تخصصی مجموعه اطمینان سرویس می باشد. در صورت نیاز به خدمات دهی با ما تماس بگیرید.

تعمیرات انواع ماکروویو (ماکروفر) در محل

تعمیر ماکروفر های خارجی گاها در ایران سخت تر انجام می شود. اما تعمیر ال جی و سامسونگ یا برند های مشابه  به دلیل استفاده بلند مدت از این دستگاه ها در ایران معمولا ساده تر انجام می شود و نیاز به زمان زیادی ندارد. بهتر است قبل از تماس با نمایندگی دستگاه و درخواست تعمیرات، دلایل اصلی خرابی ماکروفر را بدانید. معمولا اولین نشانه های خرابی ماکروفر با روشن نشدن مشخص می شود.

در اغلب اوقات نیاز به تعمیرات ماکروویو به علت روشن نشدن، به دلیل خرابی سوئیچ دستگاه است. این سوئیچ زمانی که ماکروفر بسته می شود برق اجزای دستگاه را تامین می کند. در نتیجه یکی از قطعات اصلی دستگاه محسوب می شود. زمانی که سوئیچ ماکروویو به تعمیر نیاز داشته باشد صفحه آن روشن می شود اما دستگاه کار نمی کند.

تعمیر جاروبرقی و تعمیر ماشین لباس شویی از خدمات تخصصی مجموعه اطمینان سرویس می باشد با ما در ارتباط باشید.

تعمیرات ماکروفر به تخصص زیادی نیاز دارد زیرا اجزای ماکروفر ها با هم در ارتباط هستند. در نتیجه خرابی یکی از اجزا بر روی بقیه اثر گذار خواهد بود. این کار بهتر است توسط افراد حرفه ای که آموزش سرویس و تعمیر ماکروفر را دیده اند انجام شود. مثلا اگر ماکروفر شما روشن نمی شود ممکن است به دلیل خرابی فیوز سرامیکی باشد.

مجموعه اطمینان سرویس نمایندگی هود فوتیل را دارد و تعمیر هود فوتیل را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

کار اصلی این فیوز محافظت از اجزای داخلی ماکروفر است. در این حالت معمولا چیزی روی صفحه نمایش دستگاه دیده نمی شود. وقتی فیوز خراب می شود دستگاه از کار می افتد و غیر فعال می شود. برای تهیه تمامی فیوزهای ماکروفر ها باید از نمونه اورجینال آنها استفاده کنید. استفاده از نمونه های غیر اورجینال یا مشابه باعث سوختن مدار برق دستگاه می شود.

مجموعه اطمینان سرویس نمایندگی هود کن می باشد و تعمیر هود کن را در اسرع وقت توسط کادر آموزش دیده و مجرب خود انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر (تعمیر ماکروویو) در تهران توسط اطمینان سرویس در محل
نمایندگی تعمیر ماکروفر در تهران توسط اطمینان سرویس در محل

نمایندگی تعمیر ماکروفر و ماکروویو در تهران

مجموعه اطمینان سرویس با سابقه و فعالیت فراوان در زمینه تعمیر ماکروفر(ماکروویو)، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ماشین لباسشویی و… دارای مجوز از سوی اتحادیه و دارای متخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران و تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرج و تکنسین های فنی و متعهد مفتخر است که انواع ماشین های لباسشویی را با گارنتی سرویس خدمات تعمیر و سرویس نماید.

با توجه به نوع دستگاه هر برند دارای نمایندگی مخصوصی است. برای تعمیر ماکروفر بهتر است از کارشناسان و تکنسین های همان برند کمک بگیرید. عیب یابی ماکروفر به صورت تخصصی توسط تکنسین ها در منزل یا در صورت نیاز نمایندگی انجام می شود. هزینه تعمیرات دستگاه بسته به تعمیر یا تعویض قطعات اصلی یا فرعی دستگاه متفاوت می باشد.

5 راهکار برای افزایش طول عمر هود از مقالات مفید و مرتبطی می باشد که می توانید آن را نیز مطالعه کنید.

اغلب اوقات ماکروفر ها قابل تعمیر در محل هستند مگر اینکه برای بررسی بیشتر ماکروفر، آن را به محل نمایندگی ارجاع دهند. در صورت ورود نمونه های جدید به بازار آموزش آن مدل ها به تکنسین های مربوطه در نمایندگی داده می شود. تعمیر ماکروفر سامسونگ و برند های معروف سریع تر انجام می شود. این دستگاه ها دارای قطعات مورد نیاز در بازار هستند و قطعات آنها به راحتی تعمیر یا تعویض می شود.

شرکت اطمینان سرویس نمایندگی هود بیمکث می باشد و تعمیر هود بیمکث را در سریع ترین زمان انجام می دهد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماکروفر و ماکروویو

همچنین هزینه تعمیرات این دستگاه ها چندان زیاد نیست. کسانی که چند سال در زمینه تعمیرات دستگاه های برقی و کار کرده باشند با روند تولید و تعمیر این دستگاه ها آشنایی دارند. امروزه استفاده از اپلیکیشن های آنلاین کار را برای مشتری ها راحت کرده است. با استفاده از این برنامه ها به سادگی می توانید هزینه های مرتبط با تعمیر دستگاه های خود را قبل از شروع کار مشاهده کنید.

امکان دریافت شماره تلفن و آدرس نمایندگی تمامی برند های تولید کننده ماکروویو و دستگاه های برقی با استفاده از این اپلیکیشن ها فراهم شده است. شما در تمامی طول روز با ثبت درخواست خود می توانید از کارشناسان نمایندگی ها درخواست تعمیرات دستگاه را داشته باشید.

شرکت اطمینان سرویس نمایندگی هود اخوان را دارد و تعمیر هود اخوان را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران
تعمیر ماکروفر – تعمیر ماکروویو در محل


مشکلات رایج ماکروفر

 

دلیل روشن نشدن ماکروفر چیست؟

برای تشخیص دلیل روشن نشدن ماکروویو ابتدا برق دستگاه و ساختمان را چک کرده و مطمئن شوید که فیوزها سالم هستند.
با توجه به نوسانات برق شهری و تاثیراتی که بر روی برد دستگاه دارد بهتر است که از یک محافظ استفاده کنید.
همچنین مطمئن شوید که کلیدهای دستگاه کار می کنند زیرا ممکن است تنها دلیل روشن نشدن دستگاه خرابی کلیدها باشد.
در صورتی که حجم غذای گرم شده زیاد باشد ممکن است ترموستات خودرو دچار ایراد شود. بنابراین مکان هایی که استفاده زیادی از ماکروفر دارند همچون محیط های کاری بهتر است از چند ماکروویو استفاده کنند تا فشار زیادی به یک دستگاه وارد نگردد.

شرکت اطمینان سرویس نمایندگی هود داتیس را دارد و تعمیر هود داتیس را در سریع ترین زمان انجام می دهد.


دلیل عدم چرخش سینی ماکروفر چیست؟

سینی ماکروفر با چرخش خود به گرم کردن بهتر غذا کمک می کند. یکی از رایج ترین و پیش پا افتاده ترین دلیل عدم چرخش سینی ماکروفر، عدم جای گذاری صحیح این قطعه می باشد. در زیر این سینی ها ریل هایی قرار دارد که دقیقا شیارهای سینی باید در داخل این ریل ها گذاشته شود. در صورتی که به درستی جای گذاری نشود سینی نمی تواند بچرخد.
همچنین این امکان وجود دارد که در سر راه ریل ها مواد غذایی جای مانده باشید و همین امر مانعی است برای چرخش سینی ماکروفر. در مشکلات جدی تر امکان خرابی موتور گردان دستگاه وجود دارد که باید تعویض گردد.


دلیل جرقه زدن ماکروویو در حین کار چیست؟

یکی از رایج ترین و اصلی ترین دلیل جرقه زدن ماکروفر در حین کار، قرار دادن ظروف روحی، فلزی، آلومینیومی و یا لب طلایی در دستگاه می باشد. استفاده از ظروف شیشه ای، چینی ساده، پلاستیکی و … برای گرم کردن غذا در ماکروفر مناسب است. برای این که مطلع شوید که چه ظروفی برای ماکروفر مناسب است باید به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید.
همچنین باقی ماندن غذا در دیواره و یا سقف ماکروفر نیز می تواند منجر به جرقه شود. بنابراین باید همواره ماکروفر را تمیز نگه دارید. از طرفی عدم سرویس به موقع ماکروفر نیز ممکن است منجر به این مشکل شود.

شرکت اطمینان سرویس نمایندگی هود مس توربولاین را دارا می باشد و تعمیر هود مس توربولاین را در اسرع وقت انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران
نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران


دلیل کاهش قدرت لامپ ماکروفر چیست؟

در این حالت ممکن است که لامپ ماکروفر سوخته باشد. که با تعویض آن مشکل برطرف می شود. در غیر این صورت سیم پیچی های دستگاه دچار ایراد می شود و باید بررسی گردد. برای بررسی سیم پیچی های ماکروفر ابتدا برق آن را قطع کنید تا مشکلی متوجه شما نشود.

ماکروفر غذا را گرم نمی کند؟

گرم نکردن غذا در ماکروفر و یا طولانی شدن زمان گرم کردن یکی از بدترین مشکلی است که می تواند در این دستگاه رخ دهد که بهتر است به دنبال تعمیرکار ماکروفر خوب بگردید. در حالت عادی ماکروفر در عرض 2 الی 3 دقیقه باید بتواند غذا را به خود گرم کند. برای بررسی این مشکل بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید تا به صورت اصولی مشکل رفع گردد.

مجموعه اطمینان سرویس نمایندگی هود توربولاین می باشد و تعمیر هود توربولاین را به صورت تخصصی با دانش فنی انجام می دهد.

 

دلیل سر و صدای ماکروفر چیست؟

معمولا ماکروفرها بدون سر و صدا کار می کنند. کارکرد با صدای دستگاه نشان دهنده مشکلی در این دستگاه است. به همین منظور برای رفع آن باید تمامی جوانب در نظر گرفته شود. یکی از دلایل ساده آن عدم قرارگیری صحیح سینی ماکروفر در داخل ریل ها می باشد. بنابراین در مرحله اول سینی دستگاه را بررسی کنید.
دقت داشته باشید که قرارگیری حجمی بالاتر از ظرفیت دستگاه می تواند باعث آسیب رساندن به این دستگاه شود و صدایی را ایجاد کند. بنابراین با کم کردن حجم غذا مشکل برطرف خواهد شد.
در صورتی که هیچ یک از موارد عنوان شده در بالا دلیل بر سر و صدای ماکروفرها نبود باید مشکل را با یک متخصص در میان بگذارید.

تاچ ماکروفر ما کار نمی کند، دلیل چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تاچ دستگاه از کار افتاده و شما نمی توانید تنظیمات خاصی را بر روی دستگاه اعمال کنید. از کار افتادن تاچ ماکروفر ممکن است دلیل بر عدم کارکرد دکمه اتصال کوتاه باشد. ولی در صورتی که این بخش مشکلی نداشت به احتمال زیاد برد دستگاه ایراد پیدا کرده است و نیاز به تعمیر دارد.

مجموعه اطمینان سرویس دارای نمایندگی هود مس می باشد و تعمیر هود مس را به صورت تخصصی انجام می دهد.

سرویس دوره ای ماکروویو

سرویس کردن دوره ای ماکروفر شاید در نظر برخی از افراد فرایندی هزینه بر باشد. ولی برای این که هزینه تعمیرات دستگاه خود را کاهش دهید بهتر است که به صورت دوره ای این دستگاه را سرویس کنید. در این حالت ایرادات کوچک در دستگاه برطرف می شود و تبدیل به مشکلات بزرگ نخواهد شد.

تعمیر ماکروفر - تعمیر ماکروویو
تعمیر ماکروفر – تعمیر ماکروویو

تعمیر ماکروویو در محل

یکی از امتیازات ویژه اطمینان سرویس تعمیر ماکروویو در محل می باشد. در این حالت شما نیازی به محل دستگاه به تعمیرگاه ندارید و تعمیرات در منزل شما انجام می شود. تعمیرکاران اطمینان سرویس دارای تجهیزات کامل تعمیر هستند و با بهره گیری از این تجهیزات و دانش و تجربیات خود دستگاه شما را تعمیر و سرویس می کنند.

شما می توانید میزان رضایت مندی کاربران از خدمات اطمینان سرویس را مشاهده کنید. تعمیرکاران اطمینان سرویس به موقع در محل حاضر می شوند و به صورت تضمینی دستگاه شما را تعمیر می کنند. در صورتی که به هر دلیلی مشکلی در دستگاه شما مشاهده می شود، با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران
نمایندگی تعمیر ماکروفر (ماکروویو) در تهران

هزینه تعمیر ماکروفر

هزینه های تعمیرات ماکروفر ثابت نبوده و عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی دستگاه، قطعه خراب شدن، دستمزد تعمیرکار و … بر روی قیمت تعمیر ماکروفر تاثیر می گذارد. معمولا تکنسین های اطمینان سرویس نهایت سعی خود را می کنند تا با بهره گیری از قطعات فابریکی کیفیت کار را افزایش و هزینه های تعمیر را کاهش دهند.

شرکت اطمینان سرویس دارای نمایندگی هود درسا می باشد و تعمیر هود درسا را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

بنابراین شما می توانید تعمیر ماکروفر را با پایین ترین هزینه به تکنسین های اطمینان سرویس بسپارید. جهت اطلاع از شرایط تعمیر و قیمت ها با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماکروفر در محل چقدر است؟

هزینه تعمیر ماکروفر به برند‌ آن و همینطور به آسیبی که به آن وارد شده است بستگی دارد. قطعاتی که برای تعمیر مورد استفاده قرار می گیرند نیز بر قیمت تعمیر ماکروویو تاثیرگذار هستند.

نمایندگی معبتری وجود دارد که تمام برند های ماکروفر را تعمیر کند؟

بله شرکت اطمینان سرویس با بهره گیری از متخصصین مجرب و حرفه ای تمام مارک ها و برند های ماکروفر را تعمیر می کند.

4.9/5 - (9 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.